ILYO
logo Filharmonii
ILYO 2014
INTERNATIONAL LUTOSŁAWSKI YOUTH ORCHESTRA- II edycja
to międzynarodowy projekt realizowany przez Filharmonię im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, popularyzujący twórczość Witolda Lutosławskiego.

INTERNATIONAL LUTOSŁAWSKI YOUTH ORCHESTRA jest międzynarodowym projektem dającym możliwość wspólnych działań młodzieży uwzględniających wykonawstwo muzyki współczesnej ze szczególnym uwzględnieniem twórczości Witolda Lutosławskiego oraz udział w warsztatach, prezentacjach, zajęciach sekcyjnych pod okiem światowej klasy muzyków europejskich, wybitnych pedagogów, wykładowców oraz znawców polskiego kompozytora.

Zwieńczeniem projektu będzie organizacja koncertu finałowego w nowej siedzibie Filharmonii im.Mieczysława Karłowicza Szczecinie, w trakcie którego zostanie wykonany repertuar przygotowany w trakcie warsztatów, na który składać się będą następujące utwory: “Łańcuch I” W.Lutosławskiego, "Szeherezada" N.Rimskiego-Korsakowa, "5 kontrenasów" K.Meyera, oraz prapremierowe wykonanie kompozycji młodego polskiego kompozytora Radzimira Dębskiego.

Wiedza, umiejętności w zakresie wykonawstwa i interpretacji muzyki współczesnej oraz nowe znajomości a przede wszystkim HARMONIA wynikająca ze wspólnej pracy, tylko tylko niektóre z korzyści, jakie niesie za sobą udział w projekcie.

Aby osiągnąć cel potrzebujemy Ciebie.

Zostań częścią naszej Orkiestry.
KONCERT ILYO 2017: 08-09-2017
NEWS: Ogłoszenie wyników ILYO już w tym tygodniu!31-07-2017
Wiemy, że z niecierpliwością czekacie na wyniki rekrutacji. Potrzebujemy jeszcze kilku dni.

Wiemy, że z niecierpliwością czekacie na wyniki rekrutacji. Od tygodnia przesłuchujemy Wasze nagrania - nadesłaliście ich naprawdę sporo! Potrzebujemy jeszcze kilku dni, żeby zdecydować, z kim spotkamy się podczas warsztatów ILYO na początku września - dacie nam czas do końca tygodnia?

Wszystkie edycje ILYO
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa NarodowegoTowarzystwo im. Witolda LutosławskiegoMiasto SzczecinCity Hostel